Emahundi klann(Nõidade sõda, #1) Maite Carranza

ISBN:

Published:

Hardcover

406 pages


Description

Emahundi klann(Nõidade sõda, #1)  by  Maite Carranza

Emahundi klann(Nõidade sõda, #1) by Maite Carranza
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 406 pages | ISBN: | 5.72 Mb

Hispaania tuntud ja hinnatud kirjaniku fantaasiatriloogia noortele. Ammustest aegadest on Omari nõidade klannid end varjanud verejanuliste Odishi nõidade eest ning oodanud ettekuulutuse täitumist ja väljavalitu saabumist. Nüüd kinnitavad tähed, etMoreHispaania tuntud ja hinnatud kirjaniku fantaasiatriloogia noortele. Ammustest aegadest on Omari nõidade klannid end varjanud verejanuliste Odishi nõidade eest ning oodanud ettekuulutuse täitumist ja väljavalitu saabumist.

Nüüd kinnitavad tähed, et see aeg on lähedal. Neljateistkümneaastane Anaíd, kes on kogu oma elu elanud eraldatud külakeses Püreneedes, ei tea saladusi, mida jagavad tema perekonna naised...Kuni tema ema, punapäise Selene, salapärane kadumine seab ta silmitsi tõega, mis on ühtaegu nii jubedusttekitav kui ka uskumatu, ning tütarlaps on sunnitud ette võtma teekonna, mis on täis küll ohtusid aga ka põnevaid avastusi.Autor Maite Carranza (s 1958) õppis ülikoolis antropoloogiat ja alustas oma kirjanikukarjääri 1986.

aastal, mil ilmus tema esikromaan Ostres tu, quin cacau! (Heldeke, milline jama!). Sestpeale sai temast tuntud ja edukas noortekirjanik, kes on avaldanud üle 40 raamatu. Lisaks sellele on Carranza Hispaanias ka tuntud telesarja- ja filmistsenaariumite autor. Ta on võitnud mitmeid kirjandus- ja filmiauhindu (neist viimane EDEBÉ lastekirjanduse auhind 2002. aastal) ja on praegu Barcelona Autonoomse Ülikooli stsenaristikaõppejõud.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Emahundi klann(Nõidade sõda, #1)":


profoundhistory.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us